Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Maltu janvārī! Tiešie lidojumi no Rīgas no tikai 38 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 4 naktis 4* SPA viesnīcā tikai 87 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

Datumi:

26.-30.01. 38 EUR

4* viesnīca Maritim Antonine Hotel & Spa.

Viesnīca Maritim Antonine Hotel & Spa atrodas kalna nogāzē izvietotā ciematā Mellieha, 1 km attālumā no Maltas lielākās pludmales. Viesiem ir pieejams jumta baseins, spa un 3 restorāni. No viesnīcas paveras panorāmas skats uz jūru un apkārtni. Maltas Starptautiskā lidosta ir tikai 25 km attālumā.

Viesnīcai Maritim Antonine Hotel & Spa ir sauna un 3 baseini, no kuriem viens ir apsildāms iekštelpu baseins. Viesiem ir pieejama arī moderna trenažieru zāle un daudzas mūsdienīgas procedūras. Visā naktsmītnē tiek nodrošināts bezmaksas WiFi.

Visos plašajos un elegantajos numuros ir gaisa kondicionētājs, satelīttelevīzija un bezmaksas kafijas pagatavošanas iespēja. No dažiem numuriem paveras skats uz jūru, dārzu vai pilsētu.

Dažādu virtuvju ēdieni tiek piedāvāti uz vietas esošajos restorānos, kur viesi maltītes var ieturēt gan iekštelpās, gan ārā. Vasaras mēnešos tiek rīkoti arī grila pasākumi pie baseina.

Naktsmītne atrodas salas ziemeļos, 30 minūšu brauciena attālumā no galvaspilsētas Valletas.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,4.

Divvietīgs numurs uz 4 naktīm – 98 EUR

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.