Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Berlīni februārī! Ryanair lidojumi no Rīgas no 19 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 3 naktis 4* viesnīcā centrā tikai 85 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

Datumi: februāris

Piemēra datumi: 26.-29.02.

4* viesnīca Novum Hotel Kronprinz Berlin.

Šī vēsturiskā četrzvaigžņu Berlīnes viesnīca atrodas tikai 100 metru attālumā no bulvāra Kurfürstendamm. Viesnīcai ir klasiska stila numuri, terase un diennakts reģistratūra. Pilsētas dzelzceļa (S-Bahn) stacija Halensee atrodas 200 metru attālumā.

Nesmēķētāju viesnīcā Novum Hotel Kronprinz Berlin ir plaši numuri ar kabeļtelevīziju, mini bāru un rakstāmgaldu. Dažiem numuriem ir balkons vai erkers. Vestibilā ir pieejams dators ar bezmaksas internetu.

Viesnīcas Novum Kronprinz ziemas dārzā katru rītu var baudīt daudzveidīgas bufetes tipa brokastis. Visu dienu viesi var atpūsties bārā un bibliotēkā. Pēcpusdienās viesi var baudīt bezmaksas tēju un heresu.

Brauciens ar vilcienu no pilsētas dzelzceļa (S-Bahn) stacijas Halensee līdz Brandenburgas vārtiem ilgst 25 minūtes. Viesnīca Novum Hotel Kronprinz atrodas tikai 2 minūšu brauciena attālumā no automaģistrāles A100.

 

Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 129 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.